Oferta - LUBART BAND

Lubart Band

Przejdź do treści

Oferta zespołu muzycznego

LUBART

W swojej ofercie posiadamy oprawę muzyczną imprez, takich jak:

  • Wesela
  • Studniówki
  • Disco-Dancingi
  • Zabawy Taneczne
  • Imprezy Plenerowe
  • Bale SylwestroweLubart Band
Dysponujemy własnym, profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem i transportem. Oprócz muzyki zapewniamy również liczne zabawy i konkursy oraz całościowe prowadzenie imprezy. Parę młodą i gościi wyprowadzimy z domu przy marszu weselnym granym na instrumentach akustycznych. Repertuar dobieramy w zależności od rodzaju imprezy oraz towarzystwa. Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie i w miarę możliwości staramy się spełniać wszelkie oczekiwania organizatora.

W razie pytań prosimy o kontakt

nasze Wesele w kilku krokach

WYPROWADZENIE

Pary Młodej
i
Gości Weselnych

Tomek prowadzi ceremonię wyprowadzenia Pary Młodej z rodzinnego domu w formie tradycyjnej,
a więc w pierwszej kolejności to rodzice Błogosławią Parę Młodą, następnie Dziadkowie i Chrzestni. Po tej ceremonii wraz z gośćmi weselnymi towarzyszymy Parze Młodej w drodze do kościoła.

OPRAWA MUZYCZNA

Przeboje Polskie, Zagraniczne, Regionalne
Kreowanie zabawy i budowanie niezapomnianej atmosfery

Lubart gra na rynku Muzycznym ponad 30 Lat, jest zespołem kreatywnym poruszającym się w wielu stylach muzycznych, portafi zadowolić i rozbawić każde towarzystwo, odpowiedni dobór repertuaru gwarantuje zadowolenie gości i Pary Młodej.

ZABAWY
i
KONKURSY

Wesele to nie tylko Tańce i Muzyka, dbamy o najmłodszych mamy dla dzieciaków mnóstwo zabaw i konkursów, Zawsze mamy w zanadrzu najlepsze i najnowsze zabawy dla starszych.

OCZEPINY

Program Oczepinowy

Oczepiny, to bardzo ważny element każdego wesela, specialnie dobrane zabawy i konkursy które mamy przygotowane dla Pary Młodej i gości są bardzo dokładnie dobrane na potrzeby imprezy.

Tomek
Tel: 604 560 538
Zbyszek
Tel: 604 066 866
Wszelkie prawa zastrzeżone   LUBART *2015-2018*
e-mail: lubart@ziba.pl
Wróć do spisu treści